Kontakt

BLV Centrum Wsparcia

USHIO Poland Sp. z o.o.
Pass, Ul. Stefana Batorego 17
05-870 Błonie, Polska

Tel +48 (22) 731 13 45
Fax +48 (22) 731 13 63
E-Mail handel(at)ushio.pl
www.blv-licht.pl

Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski, Polska
System HPS HORTURION BLV

„Szukaliśmy lepszego rozwiązania oświetleniowego dla naszych upraw i w końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z BLV. Jesteśmy usatysfakcjonowani tą decyzją: jesteśmy zadowoleni z jakości systemu oświetleniowego BLV, zaangażowania przedstawicieli handlowych i prostoty instalacji.”

Dariuz Zawada, Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski

Lokalizacja:

W 1976 roku Tadeusz i Maria Mularscy założyli przedsiębiorstwo ogrodnicze, z którego powstała Grupa Mularski. Od początku swojej działalności, przedsiębiorstwo skupiało się na ogrodnictwie i rolnictwie. Osobiste zaangażowanie całej rodziny oraz konkretna wizja i strategia przyczyniły się do dynamicznego rozwoju grupy, a w chwili obecnej Grupa posiada szklarnie w trzech lokalizacjach w Polsce.

Wyzwanie:

Po latach doświadczeń w produkcji sadzonek, Grupa Mularski zrozumiała wagę niezawodnej instalacji doświetleniowej. Niezawodność oznacza wysokiej jakości produkty, obsługę i zaufanych ludzi. Dlatego też wyzwaniem było znalezienie odpowiedniego partnera dostarczającego wysokiej jakości rozwiązania, które są następnie wspierane przez silną i zaangażowaną firmę. 

Instalacja:Sadzonki wymagają dużej ilości sztucznego doświetlenia i doskonale dopasowanego otoczenia, aby stały się solidną podstawą dla przyszłej produkcji owoców i warzyw. Dzięki systemowi HORTURION 1000 W firmy BLV stało się to możliwe.