Kontakt

BLV Centrum Wsparcia

USHIO Poland Sp. z o.o.
Pass, Ul. Stefana Batorego 17
05-870 Błonie, Polska

Tel +48 (22) 731 13 45
Fax +48 (22) 731 13 63
E-Mail handel(at)ushio.pl
www.blv-licht.pl

Hurtownia Kwiatów Róża, Polska
Oprawy HPS HORTURION firmy BLV

„Prowadzimy przedsiębiorstwo od ponad 26 lat i mamy duże doświadczenie w doświetlaniu upraw kwiatowych. Dzięki nowo zainstalowanemu systemowi HORTURION firmy BLV mogliśmy zoptymalizować nasz cykl produkcyjny, przyspieszając okres zbiorów.”

Aleksander Dzida, Hurtownia Kwiatów Róża

Lokalizacja:Hurtownia Kwiatów Róża jest rodzinnym przedsiębiorstwem ogrodniczym mieszczącym się w Katowicach. Firma rozpoczęła swoją działalność od uprawy gerber, lilii, frezji i tulipanów. Od 1994 roku szklarnie te specjalizują się w uprawie róż ciętych.
Wyzwanie:Niemożliwe do osiągnięcia wcześniej przyspieszenie okresu zbiorów z zachowaniem najwyższych norm rynkowych dostarczanych róż. Wyzwaniem technicznym była instalacja systemu bezawaryjnego lub o bardzo niskim stopniu awaryjności. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu, pieniędzy i wysiłku na konserwacji opraw. 
Instalacja: Przy uprawie róż najważniejsze jest połączenie dużego strumienia światła, stabilności i zoptymalizowanej jednorodności doświetlenia. Szklarnia została wyposażona w niezawodny system HORTURION BLV, składający się z opraw, zasilaczy i lamp HPS o mocy 1000 W.